سبد خرید

بله، ارسال از طریق پست پیشتاز و سفارشی انجام میشود

برای تهران از طریق پیک موتوری و پست پیشتاز، و برای شهرهای دیگر از طریق پست پیشتاز و سفارشی. در صورتیکه حجم سفارشات بالا باشد امکان ارسال از طریق تیپاکس نیز مقدور میباشد.

ضمن اینکه اگر خرید شما بالای ۱۵۰ هزار تومان باشه ارسال رایگان صورت می گیرد.

در صورتیکه کتاب مورد نظر شما در سایت وجود داشته باشد، اما در انبار موجود نباشد با تکمیل باکس به من اطلاع بده  در صفحه محصول، در زمان موجود شدن در سایت به صورت اتوماتیک به شما اطلاع داده خواهد شد.

اما اگر عنوان کتاب مورد نظر شما در سایت موجود نباشد از طریق فرم تماس با ما در همین صفحه مطرح بفرمایید. در صورت امکان همکاران ما در اسرع وقت نسبت به تامین و هماهنگی با شما اقدام می نمایند.

برای شهر تهران نهایتا یک روز کاری و برای سایر شهرستانها با توجه به ارسال از طریق پست پیشتاز 48 ساعت طول خواهد کشید. توجه فرمایید که زمان یاد شده بر اساس روز کاری می باشد و ایام تعطیل بر اساس قوانین اداره پست ارسال خواهد شد.

شما می‌تونید با ارائه اطلاعات سفارش خود از طریق کلیه روشهای ارتباطی که در صفحه تماس با ما ذکر شده نسبت به پیگیری سفارش خود اقدام فرمایید.

همچنین می تواندی از فرم تماس با ما در همین صفحه استفاده نمایید.

شما می توانید از طریق صفحه حساب کاربری خود و انتخاب گزینه اطلاعات حساب کاربری از منو سمت راست اطلاعات خود را ویرایش نمایید.

سوالات خود برای ما ارسال کنید!

    در حال بارگذاری ...