سبد خرید

0 out of 5

روح تاریک برف

77,000 تومان
در شبی سرد و برفی، آیریس رز در دل جنگل نقش فرشته‌‌ای برفی بر روی زمین می‌اندازد و با این کار سنگ‌قبری قدیمی پیدا می‌کند. او ناخواسته روح دخترکی هم‌سن‌و‌سال خودش را احضار می‌کند که می‌خواهد فراموش نشود. آیریس به همراه دوست صمیمی‌اش، دنیل، آن منطقه را جست‌وجو می‌کنند و متوجه می‌شوند چیزی که پیدا کرده‌اند، قبرستانی است متروک و...
0 out of 5

مسابقه‌ی بزرگ در کتابخانه‌ی آقای لمونچلو

59,000 تومان
این کتاب هم مثل کتاب‌های قبلی این مجموعه، پر از معما، سوال و ماجراهای پیچیده است. معماهایی که ذهن خواننده را حسابی درگیر خود می‌کند و در حین حل این معماها مطالب علمی و جالبی هم به مخاطب ارائه می‌دهد. اگر که می‌خواهید هوشتان را به چالش بکشید، این مجموعه را از دست ندهید؟
0 out of 5

روباه مخملی (کلاغ کوکی 2)

69,000 تومان
دختری یتیم در ایستگاه منتظر است که به خانه‌ی جدیدش برود. مردی عجیب و غریب، بسته‌ای به او می‌سپارد و ناپدید می‌شود. «سرن» نمی‌داند که در خانه‌ی غم‌زده‌ی جدیدش چه ماجراهایی انتظارش را می‌کشد. روایتی جادویی در سرمای کریسمس!
0 out of 5

چند قصه‌ی پرنده

55,000 تومان
از داستان‌های بسکتبالی خوشت می‌آید؟ داستان دخترهایی که دزد دریایی هستند چطور؟ قصه‌ی پاگنده را دوست داری؟ داستان‌هایی درباره‌ی خرابکاری‌های خانوادگی، علاقه‌های یواشکی، دوست‌های صمیمی، یادداشت‌های خصوصی و خیلی خیلی خیلی داستان دیگر پس کمربند ایمنی‌ات را ببند و محکم بنشین که قرار است در آسمان قصه‌ها اوج بگیریم. این کتاب مخصوص خودت است!
0 out of 5

دالان سیاه (خنجر و صلیب 1)

79,000 تومان
امی قرار است به مدرسه‌ای جدید در ولزورث برود. پدرش سال‌ها پیش ناپدید شده است و مادرش، وقت زیادی برای امی ندارد. مدرسه‌ی جدید امی، مدرسه‌ای معتبر و مشهور است. با ورود امی به این مدرسه، اتفاقات عجیبی برای او رخ می‌دهند، اتفاقاتی که ممکن است به ناپدید شدن پدرش توسط یک انجمن مخفی ربط داشته باشد.
0 out of 5

کلاغ کوکی

69,000 تومان
دختری یتیم در ایستگاه منتظر است که به خانه‌ی جدیدش برود. مردی عجیب و غریب، بسته‌ای به او می‌سپارد و ناپدید می‌شود. «سرن» نمی‌داند که در خانه‌ی غم زده‌ی جدیدش چه ماجراهایی انتظارش را می‌کشد. روایتی جادویی در سرمای کریسمس!
0 out of 5

بچه معمولی و ابر‌هیچی‌ها

83,000 تومان
مورف یک بچه‌ی کاملا عادی است که به اشتباه وارد مدرسه‌ای کاملا غیرعادی می‌شود: مدرسه‌ای برای ابرقهرمان‌ها؛ مورف هیچ نیروی خاصی ندارد. پرواز نمی‌کند و یا کنترل آب و هوا را در دست ندارد. شنل و لباس‌های عجیب ابرقهرمانی هم ندارد. مورف فقط یک بچه‌ی معمولی است که مجبور است به یک ابرقهرمان تبدیل شود.
در حال بارگذاری ...